Українська рекрутингова агенція

Рекрутингова компанія - пошук та підбір персоналу

Понад 10 років на ринку рекрутингу. Працюємо з провідними компаніями України

Перш за все, ми працюємо у ці важкі для України часи, щоб годувати сім’ї, наповнювати бюджет та донатити ЗСУ.
Наші рекрутери виконують свої обов’язки — як ті, хто залишився в Україні, так і ті, хто зараз за її межами.

За час війни для наших клієнтів ми знайшли кандидатів та успішно закрили такі позиції як: головний бухгалтер, керівник відділу продажів, менеджери з продажів, фахівець по роботі з ключовими клієнтами, головний інженер, керівник Інтернет магазину, digital маркетолог, PHP розробник, Product Manager, Senior Full stack developer, укомплектували стартап-команду junior та middle JS poзробниками.
Це найкраще свідоцтво нашого професіоналізму.

Хто ми? BestHeads — Рекрутингова агенція з історією

Агенція Бестхедс працює з 2008-го року, серед наших клієнтів ви зможете знайти як ключові українські та міжнародні бізнеси, такі як Novus, Фокстрот, Дарниця, INTERTOP, Регіональна Газова Компанія, Moyo, Viciunai, Scanroc, Укрреставрація, міжнародні мережі готелів SkyLoft, Rixwell, так і IT компанії: OneSpan, Solve Care, Maxpay, Open Solution, Mates Marketing, Node Art.

Ми маємо 2 напрямки рекрутингу: загальний рекрутинг та ІТ-рекрутинг.
Для вас працюють 2 командири крутерів, кожна з яких спеціалізується у своїй галузі.

З кожним клієнтом працює окремий виділений рекрутер, який на зв’язку з Вами протягом часу, поки здійснюємо пошук та після прийому обраного кандидата на роботу увесь період випробувального терміну.
Це ваш помічник у якісному відборі, зборі інформації, організації співбесід, переговорах з кандидатами, а після старту роботи обраного кандидата у вас ще і помічник, який допомагає тримати руку на пульсі ситуації з розумінням задач, процесу адаптації та проходження випробувального терміну.

Як ми працюємо? Як працює рекрутингова компанія

 • Розпочинаємо роботу зі збору інформації від замовника: хто потрібен та на яку роль
 • Заповнюємо заявку на пошук, де фіксуємо вимоги, обов’язки, умови роботи, оплату, інформацію про компанію-замовника і т.д.
 • Проводимо аналіз відповідності бюджету і вимог до ситуації на ринку праці, оцінюємо терміни пошуку та закриття вакансіі, даємо інформацію замовнику
 • Погоджуємо та підписуємо з замовником договір про співпрацю та заявку на пошук персоналу
 • Виставляємо рахунок на авансовий платіж (10%)
 • Після отримання авансу розпочинаємо підбір персоналу, кандидатів на заявлену вакансію
 • Зазвичай резюме перших відібраних кандидатів замовник отримує через 4-5 робочих днів після старту нашої роботи над вакансією (залежить від вимог, умов і бюджету)
 • Проводимо відео-інтерв’ю з кандидатами, відбираємо найкращих, що відповідають вимогам замовника і зацікавлені в вакансії.
 • Передаємо резюме зі зворотнім зв’язком від рекрутера по результатах інтерв’ю
 • Організовуємо співбесіди
 • Беремо зворотній зв’язок від кандидата та замовника, допомагаємо домовитися
 • За необхідності готуємо job offer
 • Після старту роботи кандидата виставляємо рахунок на залишок (90%) оплати
 • На період випробувального терміну надаємо одну безкоштовну гарантовану заміну.

Які переваги вашої агенціі? Де ми беремо кандидатів так як здійснюється підбір персоналу?

Чому до нас звертаються, коли не працює підхід «Я й сам можу розмістити об’яви на work.ua та rabota.ua і мені пришлють резюме кандидати»?

Ми працюємо переважно з прямим пошуком кандидатів, тобто звертаємося до них перші, шукаємо їх самі, а не чекаємо відгуків на вакансію.

В першу чергу працюємо з власною базою кандидатів, також, в залежності від доцільності, використовуємо для пошуку кандидатів рекомендації, LinkedIn, Facebook, Telegram та різні профільні ресурси і співтовариства.

В нас будуть кандидати не лише з активних пошукачів роботи, а й ті, хто не шукає роботу, але хто має хорошу репутацію і його рекомендують. Ті, хто відповідає вимогам, але не шукає нову роботу, завдяки нашим рекрутерам теж стануть кандидатами на вакансію — і це дуже суттєвий плюс, щоб дійсно наймати кращих, особливо на ключові посади.

А от пошук через розміщення вакансії на job-сайтах ми зазвичай не використовуємо, або користуємося ним як лише одним з додаткових каналів пошуку, бо це найпростіший але найменш ефективний метод пошуку та підбіру персоналу.

Для вакансій керівників, програмістів та менеджерів з продажів цей канал взагалі не ефективний. Дуже затребувані, а також рідкісні професії та найцінніші кандидати не знаходяться на сайтах пошуку роботи і не лишають своє резюме там, найчастіше вони взагалі не шукають роботу.

Які ризики для клієнта є у роботі з рекрутинговою компанією

Зазвичай ризики співпраці з рекрутинговою агенцією це про:

 • чи будуть кандидати відповідати очікуванням
 • які терміни закриття вакансіі
 • чи є наявність заміни
 • якщо кандидат не підійшов

Фінансові ризики замовника мінімальні, тому що агенціі працюють з передплатою від 10% до 50% а іноді без неї, а основна частина оплати відбувається після закриття вакансії.

Чи відповідатимуть представлені кандидати очікуванням?

В наших рекрутингових командах є рекрутери певних спеціалізацій, вони різного рівня та з досвідом у різних сферах.

До прикладу, кандидатів на лінійні вакансії бухгалтерів, офіс менеджерів, юристів, фахівців Колл центрів буде шукати один рекрутер, особистих помічників, домашній персонал — шукатиме рекрутер з відповідним досвідом і розумінням специфіки підбору домашнього персоналу, працювати з вакансіями по керівних посадах — інший, який сам має менеджерський досвід, ІТ-вакансіі вестиме рекрутер, що спеціалізується виключно на ІТ.

Крім того ми завжди збираємо детальні вимоги та побажання до кандидатів замовника, інформацію про вакансію, функціонал, компанію, команду і фіксуємо деталі в заявках на пошук, щоб в результаті якісно і точно відібрати кандидатів та зекономити час замовника.

Тож наші клієнти отримують кандидатів максимально точно відповідаючих їх побажанням і баченню.

Які терміни закриття вакансії?

Сроки закриття залежить від складності вакансій. Від загальної кількості кандидатів у цьому ринку, а також від того, які умови працевлаштування і рівень оплати пропонує наш клієнт.

Інколи ми закриваємо вакансію за перші 5 днів інколи пошук триває і 3 місяці, наприклад, якщо вимоги дуже специфічні або бюджет оплати занизький або фіксована частина замала (в продажах переважно) або замовник має погану репутацію на ринку праці (відгуки про роботодавців).

А якщо кандидат не пройде випробувальний термін або звільниться?

Завдяки якісному відбору на етапі співбесід з нашими рекрутерами + співбесідам з замовником кандидати зазвичай відібрані відповідні вакансіі та успішно проходять випробувальний термін.

Проте для спокою наших клієнтів, по кожному найму надаємо безкоштовну гарантовану заміну, страхуючи таким чином даний ризик.

Слава Україні!

Автор: Александр Фольгин
Должность: со-основатель BestHeads
Опыт работы: 8 лет в IT рекрутинге